Červen 2011

LoL..... So much!

30. června 2011 v 21:08 | Tom-chan |  Šílený Deníček
Ohayo mina!!!!
Jak dlouho jsem tu nebyla ani nevím jak, ale mám staršnou potřebu se vypovídat. Tak jestli mi to dovolíte tak začnu :)
Tak celej týden možná i míň jsem četla Vampýrskou akademii (i přes internet :D), ti kdo ji četli vědí, že je naprosto úžasná a ti kdo ji nečetli vřele doporučuji má šest dílů a pak pohledy z jiné osoby Bloodlines. No a ti kdo ty knihy četli, noo ta Rose a Dimka. Ty krabe to je pár a samý drama a fantazy a boje a krev a zabíjení a pak takové krásné věci.... :D No a to oslovení Dimka mě dostalo no a pak dál.
Poslední týden ve škole jsme měli hafo akcí. Superpartu, spportovní den, film, slavnostní ukončení týjo toho bylo. :D
Na superpartě jsme skončili druzí, jak jsme chtěli. Chtěli jsme jít na film a ne na nějakou bobovačku na které jsme už byli. A total, to bylo snad poprvé co jsme se jako celá třída dohromady objímali, nejlepší den v roce. To jak Marek zaběhl 600 metrů na štafetě a jak potom přebíhal a jak se pak na něj všichni vrhli, BOŽÍ!!! Děkuji ti za tuto třídu!!
A na filmu jsme byli na Čarodějův učeň, film jsem již několikrát viděla, ale naše škola ho dokáže sými komentářovými výkřiky tak oživit jak byste to nečekali :)
No a na sportovním dnu, noo.... tam jsme na posledních místech a jedno předposlední... taky že jsem byli jen proti deváťáků, že? Ale stejnak prča.
No slavnostní ukončení... byla legrace. Nevím jak to shrnout... deváťácké rozloučení bylo tak 70/100. Ten mužský balet... ty krabe to byla prča a nebo čůrám sem čůrám tam :D Chci vidět nás příští rok :D To bude něco !!!
A pak vysvědčení! Jsem nejlepší ze třídy Jen dvě dvojky (AJ a Něm)! Rozumíte tomu? Já teda ne jak mi mohla dát třídní ze přírazu za jedna? Jak mohl Grosskopf mi dát z češtiny za jedna když mi říkal a psal dvojku? A Kozl to samý. Já lítám v oblacích!!!
A to nemyslím na krásné romantické prázdniny! Já se rozplývám za živa !!!!l A ještě k tomu ho mám ve vesnici :D Jůů :* jémine jak se to chovám. Konečně na sebe budeme mít čas, konečně už tři měsíce víme o svých citech... Já se tak těším na celý ty dva měsíce!!
Tak co vy taky máte tak hezký vysvědčení a takové kásné představy o prázdninách? Taky bych Vám to přála ! A garantuji tenhle vztah něco vydrží, a to mluví za to že tři měsíce vydržel. !!!
Přeji Vám krásné prázdniny!
Tom-chan!

Sobeckost ...:(

20. června 2011 v 20:35 | Tom - chan
Yahoo mina,
dlouho jsem tu nebyla, ale týden to není a k tomu mám sobeckou prosbu. Já vím asi to je otravný, ale ráda bych byla ráda, jestli byste se pro mě hlásli :) Týká se to miss anime a já jsem navrhla Lucy z Fairy Tail. Podle mě dobře vypadá a má i charakter. Strašně bych byla ráda, jestli byste se pro mě hlásli. Arigato!!!
ADRESA ZDE
Tom-chan :)

SB Tana a Kitty

18. června 2011 v 14:43 | Tomoko.Harkaft
Ahoj mina! Mám nové SB apodle toho co jsem pochipila rádi dělají dessy a taky jim to jde :). Tana a Kitty chtěli Sasusaku a Deidaru se Sasorim a diplom je tak krásný no posuďte sami :)

Od Kitty a Tany


a od mě :)
Doufám že se Vám holky líbí a samozřejmě i ostatním :)

Propisky ! ! !

15. června 2011 v 21:01 | Tom - chan
Přečtěte a posuďte! Mě to pobavilo :D

Ztratíte propisku = nemůžete si psát zápisy
nemůžete si psát zápisy = nemůžete se učit
nemůžete se učit = nedoděláte školu
nedoděláte školu = nenajdete práci
nenajdete práci = nemáte peníze
nemáte peníze = nemáte na jídlo
nemáte na jídlo = jste vychrtlí
jste vychrtlí = jste oškliví
jste oškliví = nenajdete lásku
nenajdete si lásku = jste v depresích
deprese = nemoc
nemoc = smrt
_____________
Neztrácejte propisky! :D


Yahoo mina :(

15. června 2011 v 16:30 | Tom - chan

Ahoj všechny a všichni!


Mám zprávu pro všechny co navštěvují tento blog. Na chvilku tento týden budu neaktivní, něco přibyde, ale moc se netěšte. Navíc jsem zmatlala češtinu a mám z ní dvojku. Asi si někdo řekne, že to je krásná známka, ale já počítala, že to bude jednička a proto se teď musím snažit, abych zachránila to co jde. Nikdy jsem nebyla bez vyznamenání, nooo tak třeba se zase uvidíme ju?
Zklamaná Tom - chan :(


Pict Sashy >_<

13. června 2011 v 17:36 | Tom-chan
Já si prostě nemohu pomoct, ikdyž je zamračenej je tak krásnej!!!!!!!

__flashReplacement__

Diplom pro SB Animku

13. června 2011 v 17:26 | Tom-chan
Yahoo mina!
Mám nové SB a tak tu je konečně ( Promiň, že to tak trvalo Animko) diplík. Animka chtěla nějakou holka kluka Souma Soumu :D ani nevím jak to vyskloňovat. No je tady a SB se jmenuje Animka blog je >>TU<< A zase abch moc nekecala tady je diplík >_<, doufám že se ti líbí a i ostatním.


AMV Toradora!

13. června 2011 v 11:12 | Tom - chan

Video - Bad Apple

12. června 2011 v 10:59 | Tom - chan
Písnička se mi moc nelíbí, ale má skvělou grafiku posuďte sami >_<.


Excalibur

11. června 2011 v 9:10 | Tom - chan
Jméno: Excalibur
Třída: Démonická čepel
Titul: Nejsilnější a nejnáročnější zbraň
Karma: Kladná
Věk: Přes 100 let
Excalibur pochází z Californie jak sám o sobě zpíval. Je to legendární zbraň, kterou je těžké získat, neboď naladit se na stejnou vlnu duše jako má on je těžké, ani Dr. Stein to nezvládl. Zkoušel to Kid s Black Satr, ale když viděli jeho šílenou až bláznivou povahu a seznam co se museli buďto naučit nebo něco udělat, tak ihned odešli, neboď má větší ego než The Death Kid, proto se lidé, kteří ho dokáží ovládat se nazývají králové. Jeho lidská podoba není elegantní jako jeho zbraň formě, jak on vypadá jako antropomorfní bytost, která nese hůl oblečená v bílém obleku a cylindru, i když nemá kalhoty.

Některé známé úkoly pro budoucí použivatele:
1: Moje ráno začít s šálkem kávy se smetanou
22: Osvěžující ráno začne s osvěžující pozdravem.
57: Musíš mít vždyodvlhčovač ve svém pokoji.
58: Když si broukám melodii pro sebe, nesmíte mluvit!
75: Excalibur má narozeniny musí být slaven ve velkém způsobem (domnívá se že má narozeniny každý den a rpto ho uživatel musí oslavovat také každý den)
172: Hledání harmonie hledat to tak
202: WC musí být vždy pro mě připraveno.
278: Nikdy nesmíte povolit, abych měl mrkev v jídle.
349: Nikdy nesmíte porušit své stravovací preference
452: Musíte poslouchat vyprávění o příběhu party 5 hodin denně.
473: Vy jste se vždy zůstat 3 kroky za mnou při chůzi.
578: Hrdina se musí vždy říkat pravdu.
602: Potraviny musí být čerstvě připravené.
667: Vždy chvála Excalibru.
679: Musím mít vždy odvlhčovač v mém pokoji
778: Nikdy mail z balíku peněz-na-dodání
998: Pokud si objednáte balíček pro dodávky do domácností, musíte vždy použít na dobírku

Můj názor na Excalibur je velice vtipný. Je to takové oživení seriálu.

Blair

11. června 2011 v 7:00 | Tom - chan
Jméno: Blair
Třída: Člověk - Kočka se silnými kouzly
Karma: Kladná
Blair je člověk-kočka se silnými kouzly, jak sama řekla. Je tak trochu puberťácká holka s velkými prsy, na které je mimochodem velmi pyšná. Také má vysokou postavu. Setkáš se s ní hnedka v prvním díle, kde má Maka se Soulem zabít čarodějnici. Později když sní její duši se opět ukáže. Pak se Maka se Soulem dozvídají, že není čarodějnice, že je pouze kočka čarodějky. Po té co jí zničili dům, Blair se stěhuje k Mace a Soulovi. Pracuje v baru kam chodí Maky otec. Když někdo příjde k nim na návštěvu, tak se většinou promenáduje polonahá. Když utočí na Shibusen Kishin,Blair bojuje proti Mizune,miší čarodějnicí.

Video - Dominate

10. června 2011 v 23:02 | Tom - chan

Soul Eater - Trailler

10. června 2011 v 19:41 | Tom - chan


Maka a Spirit

10. června 2011 v 18:01 | Tom - chan
__flashReplacement__

Spirit

10. června 2011 v 17:16 | Tom - chan
Jméno: Spirit
Třída: Kosa Smrti
Karma: Dobrá
Spirit je otec Maky a taky je kosa smrti, pět let byl zbraní DR. F. Steina a taky ho musel vychovávat, protože se Stein narodil v laboratoři, neměl rodiče a dělal šílené věci, tak proto ho musel Spirit hlídat. Ale protože Stein na něm dělal pokusy, tak jeho Spiritova manželka ho u Steina ukradla a už nebyl zbraní Steina. A Spirit má z toho noční můry. Pak se s jeho manželkou rozvedli, protože byl a je sukničkář. Chodí do baru, kde pracuje Blair. Maku pořád miluje, ale ona jeho ignoruje, za to ji provedl. Vždycky když se baví s Makou tak je strašně nervózní. Taky než přišel Justin, Asuza a Marie byl jedinou kosou smrti na Shibusenu a do příchodu Steina s ním bojoval Shinigami-Sama. Jeho zlozvyk je "zamilovávat se do jakékoliv ženy," ale musí být krásná. Jeho uživateli byla Mačina matka a Dr. Stein a nyní Shinigami-sama. Pomáhala mu Mačina matka, aby se stal Kosou Smrti.
Podle mě je Spirit docela dobrý otec, který akorát nedokáže ovládat svoji touhu po ženách a neumí být potichu, když musí. Jako když povzbuzoval Soula, aby byl s Blair místo Maky, kvůli jejímu tělu. Avšak je vždy na správném místě, když ho Maka nutně potřebuje.Shinigami - sama

10. června 2011 v 16:38 | Tom - chan
Jméno: Shinigami - sama
Třída: Bůh Smrti
Bůh Smrti je střeštěná osoba bojující proti Kishinům. Řídí koloběh smrti a je zároveň ředitelem jeho školy Shibusenu. Má syna jménemk Death Kid. Nosí bílou masku v podobě ducha. Když se ho ptali jestli by jim ukázal jeho obličej,ale on odvětil tím, že má obličej, takový že by se ihned lekli a umřeli jakmile ho uvidí. Ikdyž je Bůh Smrti bláznivá osoba, tak má smysl pro spravedlnost a nemá rád, když někdo ostatním ubližuje. A i kvůli tomuto připoustal svoji duši k The Death City, aby zapečetil Kishina Asura. Jeho velkým snem je se dostat z města nebo se jen pohybovat. Jeho vůle byla tak silná, že se pomocí přístroje vyrobené významným vynálezcem, se dokázal pohybovat i s městem. Jeho hlavní kosou smrti je Spirit otec Maky Albarn. Jinak je fakj chlapík a nikdy ho nevidíte nadávat, je rád z každého úspěchu a dává dobré rady. také je chytrý a vychytralý. Nejvíce srandy zažijete,když mlátí Spirita či někoho jiného do kokosu jinak jak on říká: ,,Shinigamiho rána do kebule."Obrázek dne 9.6.2011

9. června 2011 v 17:45 | Tom-chan
__flashReplacement__

Satō Kimiko...佐藤 后子 Deliqwent princezc

8. června 2011 v 22:27 | Tomoko.Harkaft
Prosm mina přečtěte si to a řekněte jak se Vám to líbí. Chci pokračovat. Doufám, když si to přečtete tak se Vám to bude líbit. A tady příběh jenom začíná. >_<

Fifinky

8. června 2011 v 21:26 | Tom - chan
Yahoo mina!
Máme malý morčátka a jsou rozkošný >_<, tak kwásní. >_<. No narodili se 7.6.2011 a jsou tak kawaii!!!
No tak tady máte fotečku :)
>_<
Tom-chan