Soul Eater II.

16. května 2011 v 21:33 | Tomoko.Harkaft |  Soul Eater

Příběh pod perexem---

Ve třídě byl normální hluk, už zvonilo a nikdo nepřicházel. Většina studentů Shibusenu to využila ke svým hrátkám a různým blbostem jen pár lidí se začínalo zajímat kde je jejich učitel. Maka se neklidně rozhlížela po třídě a její oči se pořád míhali ke dveřím kudy přicházejí uitelé. Vlastně každý se tam po očku díval aby mohli ihned ztlumit hlas a dělat , že jsou nejhodnější žáci v Shibusenu. Tsubaki se snažila uklidnit už tak rozdováděného Black Star, ale on tam pořvával, že překoná samotného Boha. Maka sebou cukla. Zorničky se zvětšily a podívala se na Soula.
,,Hmm? Co je Mako?" zeptal se sedící na židli s opřenými rucemi za zády.
,,Je tady." odpověděla Maka.
,,Kdo?" nechápal Soul.
Náhle se rozletěli dveře a vlétl do třídy takovej vítr, že se ihned všichni ztišili a čekali kdo příjde. Dočkali se brzo do místnosti přišla Tomoko a na pase měla připevněnou katanu, Misaki. Tomo po všech hodila vražedný pohled a šla za katedru. Hodila na stůl třídní výkaz. Všichni na ní civěly, přesněji ne na ni, ale na duši co jí proletovala kolem těla. Někteří z nich viděli duši poprvé a mělo to následek na celé jejich tělo. Někteří se začali klepat, druzí měli vytřeštěné oči a druzí se rozvalili na židli. Tomo otevřela třídní knihu a projela očima zasedák. Podívala se na všechny překvapené studenty a pak na Maku ta byla nejvíce zaskočená.
,,Maka Albarn." promluvila. Maka se probrala jakým si kouzlem a ostatní stále civěli. ,,Můžeš vidět celou moji duši a ne jen tento kousíček?" zeptala se Tomo.
Maka přikývla. Viděla celou její duši propíchnutou dvěmi katanami a z míst kde byli obě dvě střetnuté vykvítali různé rostliny a obalovali vrchní část bubliny. A bublina byla další problém, byla o mnohem větší než zvětšená Dr. Steina.
,,A tak by jsi byla tak hodná a řekla svým spolužákům ať se usadí do svých lavic a chtěla bych začít tu výuku." řekla znuděně a posadila se do vzduchu. Ve třídě nastalo hrobové ticho. Tohle usadilo i na židli tak vyřáděného Black Star. Tomo už doopravdy byla naštvaná. Položila si ruku na čelo a kroutila hlavou.
Maka probrala z tranzu všechny své nejbližší spolužáky.Soula, Death Kida, Liz, Paty, Black Stara a Tsubaki. Jakmile Maka vyzvonila co učitelka chce, řekl BS že to pro něj není problém. Vyskočil na na stůl a zahulákal: ,,ÚÚHÚ BS je největší hvězda tady ve třídě." tohle probralo všechny a podívali se na mírně naštvanou učitelku o něco málo starší než oni samotní.
,,Tak lidi nejdříve bych se Vám měla představit." mírně zakašlala a stoupla si. Její duše byla u katany a vypadalo to jako by ji hlídala. ,,Od nynějška budu Váše učitelka na..." přemýšlela jak nazvat ty schopnosti co u nich měla probudit. ,,Magii uživatelů." další vlna ticha.
Třídní šprt se přihlásil. Tomo ho vyvolala. ,,Ano?" a čekala na otázku.
,,Ona existuje nějaká magie uživatelů? nikdy jsem u ní neslyšel. A magické schopnosti mají pouze čarodějnice. Ale vy jí nemůžete být. Máte Shinigamiho zbraň." vysvětlil.
,,Mýlíš se a to ve všem. Tato zbraň není Shinigamiho a magické schponosti má každý jenže čarodějnice je mají od narození probuzené zato vaše spí, protože je nepoužíváte a vlastně nepotřebujete. Já jsem tu proto abych Vás alespoň trošičku naučila vkládat vaši magii do zbraní. Ikdyž jste elita, tak to bude velice těžké. Pro mě jste nuly rozumíte? dokud se mnou nebudete alespoň rovnoměrně bojovat tak Vás neuznám a nebudu ve Vás věřit. Budu Vás stále brát jako prťata. Rozumíme si?" zeptala se a nastalo další ticho. ,,Mimochodem jmenuji se Tomoko Harkaft. Rasa čarodějka, specializace magický uživatel." nastala největší vlna ticha ze všech. I dech byl slyšet.
Já věděla, že byo něco špatně. Jen čarodějnice mají tak velkou duši a to že používá zbraň je vidět i na duši, ale proč má dvě?' myslela si Maka a dívala se na zaskočeného Soula s BS.
BS se podíval na Soula a ten přikývnul. Soul vstanul a přeměnil se na části těla na kosu a BS se vrhli na Tomoko. Ta si jen vzdychla a jen poručila své duši, aby se jich zbavila. Její duše se rychlostí světla dostala k nim a vyslala do nich Tomoko duševní vlnu. V tu ránu byl Soul a BS na zemi.
,,Soule! BS!" zakřičeli obě dvě jejich partnerky.
,,Ona je silná. Dostala nás jedním úderem. Tak takto je silná čarodějnice, Maka..." řekl Soul a vypadal zničeně.
,,BS se nikdy nevzdává... já ji jednou dostanu." slíbil Tsubaki.
,,BS ty to dokážeš." povzbudila ho Tsubaki a vzala ho na ramena a Maka pomohla Soulovi na nohy a všichni čtyři se posadili zpět na židli.
Tomoko si povzdychla. ,,Tomuhle jsem se chtěla vyvarovat. Nechtěla jsem Vás zranit do té doby dokud to bylo možné, ale bylo potřeba, aby jste znali moji identitu." podívala se na třídu a ta přikývla.
Znovu se přihlásil šprt. ,,Když jste Tomoko-senei řekla, že jste magický uživatel, ukázala by jste nám jak bojujete?" zeptal se.
,,Když se najde někdo kdo se mi trochu vyrovná tak ano. Nechci nikoho zranit." souhlasila Tomo.
Všechny oči se upřeli na Kida. Paty s Lizy vycítili spalující pohled a probrali Kida ze spánku.
,,Kide?" zeptala se Paty.
,,Mám s ní bojovat?" zeptal se a vstal. Podíval se na učitelku. Ta mu ukázala ke dveřím a celá třída vyšla na venek.

--- 1.díl ---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akemi Akemi | 18. května 2011 v 21:58 | Reagovat

Ahojky.Musela jsem si z jistých důvodů zrušit blog a chtěla jsem ti jen říct aby sis mě nemazala z Sb,protože si založím později nový a dám ti adresu.

2 Arisu Naoki Arisu Naoki | Web | 20. května 2011 v 15:57 | Reagovat

někdy si tuto povídku přečtu

3 Eve-san Eve-san | Web | 21. května 2011 v 9:49 | Reagovat

:))

4 Tarei Tarei | Web | 21. května 2011 v 20:56 | Reagovat

Je dobrá, akorát mi trochu nesedí že zkracuje Black Stara jako BS... jinak je to dobrá povídka :-)

5 cheap summer dresses cheap summer dresses | E-mail | Web | 16. ledna 2013 v 15:28 | Reagovat

I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
http://www.pathdress.net

6 formal wedding dresses formal wedding dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 19:06 | Reagovat

How do I get your RSS feed to work with Feeedburner?
http://www.movedress.com/bridesmade-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama