Seikon no Qwaser - Dítě Zlatého 1.

7. května 2011 v 20:34 | Tomoko.Harkaft
Qwaseři, bojovníci obdařeni neobyčejnou mocí, kterou získávají sáním Somy. Tajemnou silou, kterou jsou obdařeny jen ženy...
Dozněli poslední tóny písničky Cinderella. Dvojčata s modrými vlasy až tyrkysovými vlasy stáli udýchaní na pódiu. Celé obecenstvo šílelo a chtělo přidat další písničku po těch x písniček co už přidali. Zpěváci se uklonili, ukázali na kapelu sami zatleskali a posbírali plyšáky a růže poházené po pódiu. Zamávali a usmáli se. Obecenstvo vyjeklo štěstím. Naposledn zamávali a zašly za oponu. Tam byla velká krabice, naházeli tam plyšáky, ale růže si ponechali. Rozložili je na mylý stoleček a sedli si na sedačku.
Miku cítíš tady Qwasery? zeptal se Mikuo a začal odlupovat okvětní lístky modrým růžím.
Miku přikývla. Ano je jich tu hodně. Velice hodně. Budeme tu o něco déle. povzdechla si a rozvalila se na pohovku.
Tak to musíme zavolat rodičům, že se tu zdržíme. Měsíc by měl stačit. zauvažoval Mikuo. vytáhl mobil z kalhot a chtěl vytočit číslo na matku nebo otce, ale jeho mobil byl rychlejší. Otec? divil se, když si přečetl jméno na displeji. Co on chce? zmáčknul tlačítko příjmu a přiložil mobil k uchu.
Mikuo jsi to ty? ozval se zadýchaný hlas.
U telefonu. řekl naštvaně.
My s maminkou jsme si říkali, že byste se měli věnovat škole a najít si přátele. Přehlásili jsme Vás na Mikaharovu Akademii. Zítra se začnete učit. Byt jsme Vám už pronajali a i služku. Adresu Vám pošlu v SMS. Strašně spěchám. Peníze máte tam jako obvykle. Zařízení je provizorní takže si ho můžete dokoupit. Možná se stavíme. Opatrujte se. Milujeme Vás. a típl to. Pak se ozýval jen tón ukončeného hovoru.
Mikuo se podíval jen na mobil, pokrčil rameny a zabrbral : Prej milujeme. a dal zpět mobil do kapsy. Podíval se na Miku, která ležela v hromadě květin a dívala se na konstrukco pódia.
Co chtěl otec? Řekl jsi mu, že tu zůstaneme déle ikdyž naše vystoupení v Japonsku skončili? zeptala se Miku.
Máme jít do školy. řekl jednoduše Miku a sedl si k ležící Miku.
Škola? Proč?
Máme se věnovat škole a najít si přátele.
Na ty, ale my nemáme čas, my máme poslání. Musíme Qwasery vyzkošet a trénovat. Učit se umíme a máme hafo fanoušků, ale stejně by to bylo hezké mít přátele. zasnila se.
Mikuo se podíval na Miku. Trochu se začervenal při pohledu na Miku v ovětních lístkách růže. Oba dva věděli o citech toho druhého, avšak hráli takovou hru: Kdo se dříve podvolí svým citům. Mikuo byl vytrvalý a tak čekal na Miku. Trochu se začervenal, ale ihned to zahnal. Pak najednou jemu i sestře zazářil prstýnek na ruce. Miku jako by se probudila z tranzu a posadila se rychlostí blesku.
,,Qwaser!" řekli oba dva naráz.
Miku? zeptal se Mikuo trochu trapně ale i vyzívavě. Miku pochopila situaco a zača si vslékat vrchní část šatů. Mikuo začal velice rychle rudnout.
Mikuo teď na to není čas. Možná pak. Pojď! povtbudila ho a ukázala jemu už známá prsa.
Viděl je už tolikrát při sání somy a tak to Miku už přišlo přirozené. Několikrát si přišel pro soma jen tak třeba v noci a usnul v její posteli. Zvláštní bylo, že když Mikuo sál Miku soma její pravá ruka zářila tyrkysovou barvou.
Mikuo se jí jemně dotknul holých zad a položil na okvětní lístky modrých růží. Něžně ji pohladil po tváři a sjel hlavou k jejím ňadrům. Políbil je a začal sát. Takto to bylo vždycky něco jako rituál. Miku vykřikla. Prastarý kruh začal pohlcovat její pravou ruku. Dnes zářila silněji než obvykle. zvedla ruce a začala hladit Mikuovi hlavu. Mikuo sál vždy bezbolestně, nekousal. Používal čistě ústa a když spěchal pomáhal si rukou. Přestal sát a podíval se na Miku. Světlo na její pravé ruce pohaslo. Miku jako by něco předtím uchopilo a nechtělo pustit. Čelo měla spocené a v obličeji byla šťastná.
Miku jsi v pořádku? zeptal se s obavami v hlase Mikuo. Tohle se stalo poprvé, že křičela.
Neboj se. vše je v naprostém pořádku jako vždy. ujistila ho a vstala. Ruka jí brněla. Něco jako by jí drželo a stahovalo zpátky do starobylého kruhu. Sykla bolestí a chytla si ruku.
Miku! Kde tě to bolí? zeptal se jí Mikuo.
Miku pohladila bratra po tváři a usmála se. Mikuo neboj budu v pořádku. Jen prastarý kruh na něco reaguje. Pojď máme povinost. oblékla si zpět vršek svých šatů a chytla zaraženého Mikua za ruku a táhla za Qwaserem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akemi Akemi | Web | 7. května 2011 v 21:47 | Reagovat

To byl moc povedený první dílek.Jen tak dál!

2 Anmee Ryuuhen Jeagerjaques Anmee Ryuuhen Jeagerjaques | Web | 8. května 2011 v 9:07 | Reagovat

XDD já se na to jednou podívala,a le nevidržela to, prostě ecchi moc nemám v oblibě

3 Arisu Naoki Arisu Naoki | Web | 8. května 2011 v 9:48 | Reagovat

máš u mě diplomek

4 Naomi-san Naomi-san | Web | 9. května 2011 v 19:06 | Reagovat

hej díky tobě mě to anime totálně chytlo !!! Vážně parádní, sice echi jako nikdy xDD..ale prostě božííí!!! Už jsem u 10 dílu :-D!!!
Jinak jak jsi se měla o víkendu :-P??? Já včera přijela z animefestu a jsem nadšená :-DD

5 halter neck wedding dresses halter neck wedding dresses | E-mail | Web | 16. ledna 2013 v 13:32 | Reagovat

thanks this is great, i bookmarked the page, checkout some relevant pages |
http://www.pathdress.net

6 cheap bridesmaid dresses cheap bridesmaid dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 10:19 | Reagovat

This is a nice web site. Good clean UI and nice informative articles. I will be coming back soon, thanks for the great blog.
http://www.movedress.com/cathedral-wedding-dress-wedding-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama